KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9591085
nr 959 1085
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Akvarell, Carl Wilhelmson (1866-1928), porträtt, stämpelsignerad för sterbhuset, 32x23
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:50:42
3/5 10:41:23
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson